十大靠谱彩票平台

LABORATUVAR BASKI

 

 

 

十大靠谱彩票平台TÜM TÜRKİYE'YE LABORATUVAR BASKI HİZMETİ VERİYORUZ.


En güzel anılarınızı baskıya dönüştürerek, fotoğraflarınıza hayat veriyoruz. Kalitelifotoğraf baskısı sunanCihan Digitalisteğiniz doğrultusunda orijinal mat kağıt, parlak kağıt ve ipek kağıda çeşitli ebatlarda (standart, kare ve çok daha fazlası)fotoğraf baskıçalışması yapmaktadır.Fotoğraf kağıdıseçimi oldukça önemlidir. Ülkemizde %80 oranında tercih edilen seçenek parlak kağıda baskıdır. Parlak kağıda baskı yaptırdığınızda fotoğraf yüzeyine elinizle dokunduğunuzda fotoğrafta parmak izi kalarak kötü bir görünüm oluşturur. Daha kalın ve kaliteli birbaskıistiyorsanız ipek kağıda baskıyı tercih etmenizde yarar vardır.

 
 

 

十大靠谱彩票平台SINIRSIZ BASKI BOYUTU

 

Standart, kare ve birçok farklı ebat seçeneği ile birlikte 10×15 cm’den başlayarak sınırsız baskı boyutu imkanı sunuyoruz. 
 

 

十大靠谱彩票平台FINEART BASKI

 

十大靠谱彩票平台Fineart baskılar için kullandığımız Tecco Fine Art kağıtları, asitsiz alt tabakası ile yaşlanmaya ve ışığa karşı yüksek dirence sahiptir. Çok iyi kalitede, mat kaplamalı homojen yüzey yapısı ile birinci sınıf bir his sağlar. 
 

 

十大靠谱彩票平台KALİTELİ BASKI TEKNOLOJİSİ

 

十大靠谱彩票平台En son baskı teknolojilerini kullanarak birinci sınıf bir fotoğraf elde etmenizi sağlıyoruz. 
 

 

KAPIYA TESLİM İMKANI

 

Türkiye’nin neresinde olursanız olun siparişlerinizi kapınıza teslim gönderiyoruz. 

 

Cihan Albüm

Cihan Albüm son teknoloji baskı ve üretim sistemlerimiz, her birisi sahasında uzman deneyimli personelimiz, fotoğrafçılık altyapımız ve deneyimimiz sayesinde fotoğraflarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor, fotoğraflarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ürün çeşitlerimiz ve baskı çözümlerimiz ile, size, sizin gibi düşünerek hizmet ediyoruz.