十大靠谱彩票平台

Cihanalbum.com’u kullanmadan önce aşağıda detaylı olarak belirtilen kullanım ve güvenlik kurallarını, genel sorumlulukları, yasal hak ve yükümlülükleri içeren Kullanım Şartları’ını okumanızı önemle rica ediyoruz. Söz konusu Kullanım Şartları’nda kabul etmediğiniz bir hüküm olduğu takdirde Cihanalbum.com kullanımına son vermeniz gerekmektedir. Site’ye ulaşım ve Site’nin kullanımı, kullanıcıların söz konusu Kullanım Şartları’nı kabul etmiş oldukları anlamına gelmektedir. Cihanalbum.com belirtilmiş olan Kullanım Şartları’nı dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tuttuduğundan, siteyi her ziyaretinizde Kullanım Şartları’nı yeniden incelemeniz önemlidir.

Cihanalbum.com (“Site”) online bir alışveriş sitesidir. Site herkese açık olmakla birlikte, alışverişler üyelik koşuluyla gerçekleştirilebilmektedir. Aksi belirtilmedikçe, üyelik ücretsizdir. Site yönetimince belirtilen genel kullanım ve güvenlik şartları aşağıda belirtilmiştir.

1.Aşağıda yer alan 1.A., 1.B ve 1.C maddelerinde belirtilen durumlarda üyenin site kullanımının engel ya da iptali ve söz konusu girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarının saklı tutulması Cihan Albüm十大靠谱彩票平台’ye aittir.

十大靠谱彩票平台A.Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, Site’nin ve yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumu

B.Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumu

C.Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumu

2.Üyenin/Kullanıcının, Cihanalbum.com’un satış sisteminin veya internet sitesinin herhangi bir açığından (teknik, vs.) faydalanarak, Cihan Albüm'ya zarar vermesi, haksız bir menfaat sağlaması, tekrarlanan uygulamalar yapması, gerçeğe uymayan fiilleri, kampanya veya satış koşullarında istenen şartları sağlamamasına rağmen, bunlardan yararlanması gibi Cihanalbum.com’un kampanyalarının, satış sisteminin veya internet sitesinin kötüye kullanılmasının Cihanalbum.com tarafından tespit edilmesi durumunda, Cihan Albüm'nin kanunundan doğan tüm haklarının yanında söz konusu işlemleri iptal etme; kullanıcının üyeliğine son verme; satış sözleşmesini tek taraflı olarak derhal feshetme hakkı bulunmaktadır.

十大靠谱彩票平台3.Site tarafından üyelere verilen her türlü indirim kodu ve hediye satılamaz, takas edilemez, paylaşılamaz ve devredilemez niteliktedir.

十大靠谱彩票平台4.Üyelere verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan üye sorumludur. Aynı şekilde üye, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük üye 'ye aittir.

5.Cihanalbum.com’un genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, fotoğraf, resim, Cihan Albüm markası, diğer markalar, butikler ve tasarımlar, jqxiushui.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm içerikler (“İçerikler”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir İçerik; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

6.Cihanalbum.com üyeleri Site ve hizmetlerinden yararlanırken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarının Korunması ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, Borçlar Yasası, diğer ilgili mevzuat hükümleri ile Cihanalbum.com十大靠谱彩票平台'un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk üye'ye aittir.

7.İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Cihan Albüm’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

8.Cihanalbum.com’a girilmesi, Site'nin ya da Site'deki bilgilerin ve diğer verilerin, programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Cihan Albüm sorumlu değildir. Cihanalbum.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

9.Cihanalbum.com, Cihan Albüm’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Cihan Albüm十大靠谱彩票平台 bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Cihan Albüm

十大靠谱彩票平台Cihan Albüm son teknoloji baskı ve üretim sistemlerimiz, her birisi sahasında uzman deneyimli personelimiz, fotoğrafçılık altyapımız ve deneyimimiz sayesinde fotoğraflarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor, fotoğraflarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ürün çeşitlerimiz ve baskı çözümlerimiz ile, size, sizin gibi düşünerek hizmet ediyoruz.