十大靠谱彩票平台

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?
Sitemizde yer alan ürünlerde 7 (yedi) gün içerisinde değişim yapabilirsiniz. Değişimin gerçekleştirilebilmesi için ürünün değişim yapmak istediğiniz seçeneği (boy/beden/numara vb.) tedarikçi /üretici /distribütör stoklarında bulunuyor ve temin edilebiliyor olması gerekmektedir.

Ürünün ilgili seçeneği bulunmaması durumunda farklı bir ürün ile değişimi gerçekleştirilebilir. 7 (yedi) gün içerisinde önce yukarıda bahsi geçen İade Prosedürünü tamamlamanız ve ürünün Cihan Albüm十大靠谱彩票平台 Depo Teslimat Adresine ulaşmış olması; ürünün kullanılmamış/iade şartlarına uygun olarak iade edilmiş olması gerekmektedir.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
Cihanalbum.com’da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Cihanalbum.com十大靠谱彩票平台 ana sayfasının altında yer alan Müşteri Servisi - Ürün İadesi menüsünden formu doldurunuz.

2. Ya da “İletişim” bölümünde mesaj konusuna “iptal talebi” yazın.

3. Mesaj alanına sipariş numaranızı, iptal etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin kodunu, iptal edeceğiniz ürünün adedini ve iptal nedenini içeren bir metin yazarak gönder linkine tıklayınız.

Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size hemen geri dönüş yapılacaktır. Eğer siparişinizin durumu kargo aşamasındaysa, siparişiniz iptal edilememektedir. Siparişinizin size ulaşmasını takiben, ürünü ve paketini, eksiksiz ve kullanılmamış olarak “Karşı Ödemeli” olarak 7 (yedi) gün ieçrisinde iade edebilirsiniz. İade süreçlerinde, teslimat ile aynı gün içerisinde kargo şirketinin teslimat adresindeki yetkili bölge şubesine bildirim yapmanızı ve iade işlemini gerçekleştirmenizi özenle rica ederiz.

Satın aldığım ürünü ne kadar süre içerisinde iade edebilirim?
Üründen kaynaklanan (ürünün ayıplı olması) herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürün inceleme sürecinden sonra, ürün kullanımından dolayı kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir.

Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?
İade için dikkat etmeniz gereken aşamalar aşağıda belirtilmektedir:
1. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, tekrardan satılabilir ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile gönderebilirsiniz.

2. Tek kullanımlık, son kullanma tarihi geçme ihtimali olan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, üreticisi/distribütörü tarafından iade kabul edilmeyen (ürün tanımında detaylı belirtilmiş olan ürünler) ve çabuk bozulma tehlikesi olan ürünlerin, iadesi kabul edilmemektedir. Belirli özel günlere yönelik ve/veya alıcıya özel olarak hazırlanan, ithal edilen ve/veya satılan ürünlerde, tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünlerde, kampanya ve promosyon ürünlerinde ürünün iadesi alınamamaktadır.

十大靠谱彩票平台3. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Siparişinizde kullandığınız hediye çeki/çekleri var ise iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır.

4. İade talebiyle Cihanalbum.com’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka yüzünde iade formunu eksiksiz doldurarak, Sürat Kargo ile aşağıdaki adrese “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. İade işlemlerini gerçekleştirirken, (yanlış beden alımı/tercih değişikliği/iptal etmek gibi durumlarda) teslim aldığınız tarih ile aynı gün içerisinde kargo şirketinin teslimat adresindeki yetkili bölge şubesine bildirim yapmanızı ve kargo iade işlemini gerçekleştirmenizi özenle rica ederiz.

Ürünümü ve/veya siparişimi iade/iptal ettikten ne kadar süre sonra tutar hesabıma geçiyor?
İptal edilen siparişlerinizde, ürüne ilişkin alınan tüm ücretler sipariş iptalinin onaylanmasının ardından ödeme şekliniz ve anlaşmalı bankaların işlemleri doğrultusunda en kısa sürede sizlere iade edilmektedir.

Cihan Albüm

Cihan Albüm son teknoloji baskı ve üretim sistemlerimiz, her birisi sahasında uzman deneyimli personelimiz, fotoğrafçılık altyapımız ve deneyimimiz sayesinde fotoğraflarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor, fotoğraflarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ürün çeşitlerimiz ve baskı çözümlerimiz ile, size, sizin gibi düşünerek hizmet ediyoruz.