十大靠谱彩票平台

HEDİYELİK ÜRÜNLER

 

十大靠谱彩票平台MEMORY WOOD BOX 

En özel günlerinizi yansıtan fotoğraflarınızı özel ahşap saklama kutusu içinde uzun yıllar boyunca muhafaza edebilirsiniz. Üzerine kişiye özel notlar basabildiğimiz özel hediye kutularımız % 100 doğal ahşap malzeme kullanılarak üretilmekte olup klasik ve modern tasarım çizgilerinin kombinlendiği ürünlerimiz arasındadırlar. Özel CNC oyma işlemi sayesinde kişilere ve kurumlara özel üretim yapmakta olduğumuz yüksek kalite ahşap kutularımızda 十大靠谱彩票平台50 Adet 13×18 Fotoğraf Baskısı, 1 Adet 16 GB’lık Ahşap USB Memory Stick Yer almaktadır.

 
 
 

PUZZLE BASKI

Özel anlarınızı puzzle’a dönüştürün. Çok parçalı ve çeşitli ebatlarda yapılan puzzle’lar 99, 500, 1.000 ve 2.000 parça seçeneklerine sahiptir. Ayrıca istenildiğinde kişiye özel fotoğraflı kutu ile hazırlanmaktadır.

 
 

SİHİRLİ VE BEYAZ BARDAK KUPA BASKISI

Sihirli kupa bardağı, içine sıcak içecek doldurulduğunda kupanın içindeki saklı olan fotoğraf veya mesajları ortaya çıkarır. Bu sihirle sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebilirsiniz. Sihirli Kupa Bardak Baskı tasarımını kendiniz yapabilirsiniz. İster fotoğraf, ister bir mesaj, ister firma ismi olsun sihirli kupa bardağınızı kendiniz yaratın. Kişiye özel hediyeler gurubunda olan sihirli kupa bardaklarımız porselen malzemeden üretilmiş olup 8 x 18 cm ebatlarındadır.

 
 

TİŞÖRT BASKISI

Kişiye özel tişört baskılarla fotoğrafınızı veya her türlü tasarımınızı tişört baskılarımızla hayata geçirelim. Hem kendiniz hem sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz kişisel tişört baskı hizmetimizle yanınızdayız.

 
 

KALPLİ YASTIK BASKISI

Kişiye özel hediyeler gurubunda olan kalpli yastıklarımız kişisel tasarım ve fotoğraflarınızı kalpli yastığa baskı yapmamızla anlamlı birer hediyeye dönüşeceklerdir. Sevdiklerinize en derin duygularınızı kalpli yastık baskılarımız十大靠谱彩票平台 ile anlatın.

 

 

Cihan Albüm

Cihan Albüm son teknoloji baskı ve üretim sistemlerimiz, her birisi sahasında uzman deneyimli personelimiz, fotoğrafçılık altyapımız ve deneyimimiz sayesinde fotoğraflarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor, fotoğraflarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ürün çeşitlerimiz ve baskı çözümlerimiz ile, size, sizin gibi düşünerek hizmet ediyoruz.