十大靠谱彩票平台

 
 

Cihan Fotoğrafçılık Turz. İnş. San. Tic. LTD. ŞTİ

 

1975 yılında kurmuş olduğumuz Cihan Albüm; İzmir’de fotoğrafçılık sektöründe her zaman yenilikçiliğin öncüsü olarak hizmet vermektedir.

Teknolojiyi yakından takip eden kaliteden asla ödün vermeyen ilkemiz ile bugün tam dijital teknoloji ile donatılmış şubelerimizde fotoğraf stüdyolarına, ajanslara ve bireysel müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

十大靠谱彩票平台 Türkiye’de ilk olarak panoramik albümü tasarlayıp stüdyo albümlerine farklı bir vizyon kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ar-Ge birimimiz sürekli gelişen ve yenilenen teknolojisi ile sıradışı albüm çeşitleriyle sektöre yeni pencereler açmaya devam edecektir.

 

Kusursuza Yakın Üretim, Kusursuz Müşteri Memnuniyeti


十大靠谱彩票平台Üretim bandının her aşamasında ürünleri tekrar tekrar kontrolden geçip hataya yer bırakmıyoruz. Sonrasında özenle paketlediğimiz ürünlerimizi sizlere gönderiyoruz.

 

Cihan Digital Türkiye'de Yunanistan'da Almanya'da Fransa'da İngiltere'de Amerika'da İrlanda'da Kıbrıs'ta Irak'ta

Giderek büyüyor, Türkiye'yi dünya albüm piyasasında temsil ediyoruz.

 

Cihan Albüm

十大靠谱彩票平台Cihan Albüm son teknoloji baskı ve üretim sistemlerimiz, her birisi sahasında uzman deneyimli personelimiz, fotoğrafçılık altyapımız ve deneyimimiz sayesinde fotoğraflarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor, fotoğraflarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ürün çeşitlerimiz ve baskı çözümlerimiz ile, size, sizin gibi düşünerek hizmet ediyoruz.