十大靠谱彩票平台

Bu sözleşme, jqxiushui.com  veya “Cihan Album”) gizlilik şartlarını içermektedir. Cihan Album web sitesini ziyaret ederek bu şartları uygulamayı kabul etmiş bulunmaktasınız.

Cihan Album’ya üyelik aşamasında ziyaretçilerden ve daha sonraki aşamalarda üye olmuş kullanıcılardan bazı bilgiler (isim, soy isim, yaş, iletişim bilgileri vb.) talep edilmektedir. Bu bilgiler kullanıcılara verilen hizmetlerin kişiye özel hale getirilebilmesi ve iyileştirilmesi için analiz edilmekte olup, 3. Partilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır. Kişiye özel hizmet ve ürünlerin tedariki, kampanya çalışmaları, promosyon faaliyetleri, lojistik çalışmaları, teknik destek ve benzeri işlemler için toplanan bu bilgiler Cihan Album veri tabanında toplanmakta ve gerekli işlemler için kullanılmaktadır. Cihan Album üzerinde yapılan sipariş işlemlerinde girişi yapılan mali veriler (kredi kartı bilgileri vb.), hiçbir koşul altında Cihan Album tarafından saklanmamaktadır. Aksi talep edilmediği sürece üyelerimiz için seçilmiş ürünler, Cihan Album’ya katılan yeni tasarımcı/mağaza/markalar, kampanyalar, yarışmalar ve Cihan Album ile ticari ilişki içindeki 3. Partilerin ilgilenebileceğiniz duyuruları (banka kredi kartı kampanyaları, promosyonlar vb.) ve benzeri diğer duyurular, pazarlama aktiviteleri uyarınca tarafınıza E-Bülten olarak email ve mobil telefon aracılığı ile gönderilebilecektir. E-bülten gönderimlerini almak istemiyor iseniz, ilgili gönderilerdeki linkleri kullanmanız yeterlidir.

Cihan Albüm

Cihan Albüm son teknoloji baskı ve üretim sistemlerimiz, her birisi sahasında uzman deneyimli personelimiz, fotoğrafçılık altyapımız ve deneyimimiz sayesinde fotoğraflarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor, fotoğraflarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ürün çeşitlerimiz ve baskı çözümlerimiz ile, size, sizin gibi düşünerek hizmet ediyoruz.